ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Värjor 13767223
nr 1376 7223
Värjor
2 st. Längd: 88-90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:49:42
700 kr
1.500 kr